• ROK SZKOLNY 2023/2024 - informacje

28.08.2023

GARŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI ORGANIZACYJNYCH:

• W piątek 01.09. odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla grup I, II, III, IV, V.
            • Niestety z przyczyn od nas niezależnych wynikających z prac organizacyjno- porządkowych na terenie szkoły - UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA ODDZIAŁU VI kl. "0" ODBĘDZIE SIĘ W 04.09 W PONIEDZIAŁEK. Z uwagi na pracujących rodziców- jeśli ktoś ma potrzebę posłania dziecka z gr VI - przyprowadza go pod opiekę Pań do przedszkola.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zebranie z Rodzicami odbędzie się 05.09 / wtorek/ o następujących godzinach:

• godz. 16:00 dla oddziałów I, II, III
            • godz. 17:00 dla odddziałów IV, V, VI

Zebranie odbędzie się w sali oddziału V - po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania z wychowawcami i nauczycielami oddziałów w salach. Serdecznie zapraszamy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wychowawcy oddziałów:

I oddział - mgr Anna Żyła, naucz. mgr Edyta Kudzia

II oddział - mgr Kamila Płaszcz, naucz. mgr Edyta Kudzia

III oddział - mgr Joanna Kowalcze, naucz. mgr Renata Leśniak

IV oddział - mgr Edyta Kmiecik, naucz. mgr Renata Leśniak, naucz. mgr Klaudia Bubiak

V oddział -  mgr Sylwia Cebula, naucz. mgr Klaudia Bubiak, mgr Maria Pieron

VI oddział- mgr Marta Tajs, naucz. Klaudia Bubiak

Język angielski/ logopedia- mgr Małgorzata Stopka

• W pierwszym dniu przedszkola prosimy o przyniesienie na zmianę wygodnych butów- kapcie, pantofle, lekkie tenisówki  oraz rzeczy na zmianę w podpisanym worku.
            • W szatniach na dzieci czekają półki oraz znaczki.
            • Przedszkole czynne jest od 01.09 w godz. 6:45-16:00 / wyjątkowo oddział VI rozpocznie oficjalnie rok szkolny 04.09 z przczyn od nas niezależnych- informacja powyżej!! /
            • Listę wyprawki każda grupa poda rodzicom indywidualnie ze względu na różne potrzeby grupy.
            • Godziny posiłków :
            • śniadanie 8:15-9:15,
            • obiad 11:15- 12:15,
            • podwieczorek 14:00-14:20
            •  poza posiłkami dzieci mają nielimitowany dostęp do wody niegazowanej oraz drugiego śniadania w formie owoców. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez naszą kuchnię- Panie Kucharki i Panią Intendent. Nie ma potrzeby przynoszenia dzieciom bidonów z piciem do szatni.
            • Wszelkie informacje o dzieciach prosimy zgłaszać Paniom - będzie nam łatwiej pracować, a Państwo będziecie spokojniejsi, że dziecko jest zaopiekowane :-)
            • Więcej informacji udzielimy na spotkaniu z rodzicami, jak też będą publikowanie na stronie.

CZEKAMY NA WAS NIECIERPLIWE! ZAPRASZAMY NASZE PRZEDSZKOLAKI DO WSPÓLNEJ PRZYGODY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

• Dni otwarte!

22.08.2023

Serdecznie zapraszamy nowych adeptów sztuki przedszkolnej wraz z rodzicami na Dni Otwarte w dniach 29-30, sierpnia (wtorek, środa) w godzinach 9:00-11:00.

Czekają na Was uśmiechnięte Panie, nowe zabawki, gry i zabawy integracyjne.

Serdecznie zapraszamy!!!