31.01.2023 19:22

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością, spokojem i troską. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Każda grupa przedszkolna prezentowała swoje umiejętności przed najważniejszą dla nich publicznością. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.

Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek.

06.12.2022 17:08
      Ho, ho, ho, czy są tu grzeczne dzieci? Tak przywitał przedszkolaki nasz gość – Święty Mikołaj. Już od rana dzieci wypatrywały Go przez okna przedszkola. I przybył z workami pełnymi prezentów. Podziękowaliśmy Mikołajowi za wizytę wierszem i piosenką. Na koniec wszyscy uczestnicy zrobili pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Tego dnia uśmiechy z buzi dzieci nie schodziły na długo.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

06.12.2022 17:01
      Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie,
      Którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.
      Lecz wiedzą o nim dzieci, i to już nie od dzisiaj
      Dziś święto nad świętami:
      DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
      Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami. 25 listopada przypada przesympatyczne święto - Światowy Dzień Pluszowego Misia. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana "podusia" do snu.

ANDRZEJKI

29.11.2022 19:16
       Przedszkolaki świetnie bawiły się podczas Andrzejek  poprzez wróżby miały okazję m.in. poznać imiona swoich nowych przyjaciół, zawody, które wykonywać będą w przyszłości. Dowiedziały się jaki prezeny przygotował dla nich Święty Mikołaj i czy ich życzenia się spełnią. Podczas imprezy  nie zabrakło pysznego poczęstunku i skocznej muzyki.

WAŻNI GOŚCIE W NASZYM PRZEDSZKOLU

16.11.2022 17:19
      W czwartek 10 listopada nasze  przedszkole odwiedził Starosta Myślenicki Pan Józef Tomala. Towarzyszyli mu  Pan Marek Kluska-wójt Gminy Tokarnia, Pan Andrzej Słonina-radny powiatu,   Pan Edward Zadora-radny powiatu. Wyjątkowi goście  rozmawiali z dziećmi
      o bezpiecznym zachowaniu się na drodze oraz roli elementów odblaskowych w poprawie bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach. Zachęcali wszystkich do noszenia odblasków. Pan Starosta rozdał przedszkolakom piękne żółte kamizelki odblaskowe, opaski na ręce oraz węże drogowe. Posłużą one dzieciom podczas spacerów i poprawią bezpieczeństwo najmłodszych. Na zakończenie wizyty dzieci popisały się swoimi wiadomościami
      i umiejętnościami. Wspólnie odśpiewały hymn, piosenkę patriotyczną oraz wyrecytowały wiersz.

Dziękując za wizytę podarowały gościom drobne upominki.

W imieniu przedszkolaków serdecznie dziękujemy naszym gościom  za przyjęcie zaproszenia.