• Rok 2022/2023

• ROK SZKOLNY 2022/2023

W tym roku szkolnym bierzemy udział w akcjach:

We współpracy z Sanepidem  kontynuujemy realizację programu przedszkolnej edukacji antynikotynowej „Czyste powietrze wokół nas".  Program adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym ich rodziców i opiekunów. Celem programu jest podniesienie kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy, oraz zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach, gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach lub gdy dorośli palą przy nich tytoń.

- Program ekologiczny "Kubusiowi Przyjaciele Natury" kolejny rok nasze przedszkole uczestniczy w tej akcji. W jej ramach dzieci uczestniczą w specjalnie przygotowanych zajęciach, dostają książeczki związane z danym tematem. Utrwalamy w dzieciach nawyki proekologiczne!

O WSZYSTKICH INNYCH AKCJACH BĘDZIEMY PAŃSTWA INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO! Zachęcamy do udziału!