• Gminny Konkurs Recytatorski "W krainie wierszy Ewy Szelburg-Zarembiny"

• 25.04.2024 13:33
      • Wysoki poziom, 16 uczestników - poznajemy twórczość Ewy Szelburg-Zarembiny
      • 25.04 o godzinie 9 w KCK w Tokarni odbył się kolejny raz Gminny Konkurs Recytatorski. Tym razem ze swoją krainą wierszy powitała nas Ewa Szelburg-Zarembina. W konkursie wzięło udział 16 uczestników z Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych z terenu Gminy Tokarnia. Patronatem Honorowym naszego konkursu był Wójt Gminy Tokarnia, który zaszczycił nas swoją obecnością wraz z przewodniczącą Rady Gminy Jolantą Milewską.

W tym roku Jury miało trudny orzechy do zgryzienia i trudne do podjęcia decyzję, ponieważ jak sami wskazywali poziom był bardzo wysoki i bardzo wyrównany.

Po burzliwych obradach Jury w składzie p. Anna Słonina, p. Bartłomiej Dyrcz, p. Marian Cieślik przyznało 3 pierwsze miejsca i 4 wyróżnienia, jednocześnie zaznaczyli,że każdy zasługuje na wyróżnienie.

I tak serdecznie gratulujemy laureatom konkursu.

I miejsce zajęła Antonina Porszke

II miejsce zajęła Oliwia Pajka

III miejsce zajęła Estera Surlas

Wyróżnienia trafiły do:

Laury Hanusiak

Weroniki Kosek

Ady Garcarczyk

Marceliny Jopek

Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy już dziś za rok, w nowym świecie - nowego poety!

KCK prowadził transmisję z konkursu- za co gorąco dziękujemy Panu Wojciechowi Pęckowi, a także każdemu kto przyczynił się do wsparcia naszej imprezy.

Link do transmisji Transmisja konkursu W krainie wierszy Ewy Szelburg- Zarembiny