• W karnawale same bale!

• 11.03.2024 06:43
      • Tłusty czwartek pod znakiem muzyki i dobrej zabawy! Zdjęcia z imprezy dostępne są w galerii przedszkola! Podczas balu zdjęcia do zakupy wykonywał Pan Sylwester Jamrozik.
      • "Tłusty czwartek", "zapusty" i "karnawał" to pojęcia, które zagościły w słownikach dzieci przedszkolnych w ostatnim tygodniu przed feriami. W sam najpyszniejszy czwartek roku w naszym przedszkolu każda sala zamieniła się w prawdziwą salę balową i zagościły u nas najprawdziwsze wróżki, policjanci, strażacy, księżniczki oraz inni bohaterowie bajek!

Muzyka rozbrzmiewała z głośników, radości nie było końca, balony..konfetti i słodki pączuś! Na to wszystko mogli liczyć uczestnicy przyjęcia! Prezentowaliśmy swoje stroje, ćwiczyliśmy nowe układy taneczne i pozowaliśmy do zdjęć prawdziwemu fotografowi!

Wszystkie zdjęcia z balu dostępne są w galerii pana Sylwka - pod tym linkiem fotowideo24 a hasło 0802.

Teraz czas na feryjny wypoczynek- wszystkim naszym przedszkolakom życzymy udanego i spokojnego wypoczynku. Do zobaczenia w dużym gronie już za dwa tygodnie.