• Witaj Święty Mikołaju!

• 11.12.2023 14:04
      • Wszystkie zdjęcia w galerii! A zdjęcia indywidualne i grupowe do zakupienia u Pana Sylwestra Jamrozika, który wykonywał je nam w dniu odwiedzin Mikołaja!
      • Przybył- wyczekany, wytęskniony...z wielkim napięciem, oczekiwaniem, radością dzieci czekały na tego nadzwyczajnego gościa! Pan fotograf Sylwester Jamrozik wykonywał nam zdjęcia- takie, wiecie- profesjonalne. Zanim to nastąpiło powitaliśmy Mikołaja wierszem i piosenką!

Specjalnie w tym dniu był przewidziany teatrzyk pt." Zimowe przygody Krysi Kaprysi", który przygotowały elfy Świętego Mikołaja!

Dzieci ubrane w tym dniu w czerwony kolor wyglądały obłędnie- Mikołaj rozdał prezenty, w tym roku wszyscy byli grzeczni i nikt nie dostał rózgi!

Zdjęcia dostępne są u Pana Sylwka, oraz w jego galerii- można zakupić oraz odebrać przez stronę oraz u nas w przedszkolu.

A na Mikołaja czekamy już za rok!